wtorek, 14 kwietnia 2015

Zwiastun.

Pewnie nikt tu już nie zagląda, ale mimo wszystko postanowiłam i tutaj udostępnić zwiastun, nad którym ostatnio ciężko pracowałam. Wiem, że nie jest idealny, a właściwie całkiem denny, ale mimo wszystko może ktoś zechciałby się skusić, by go obejrzeć :) x.
Buziaki xx.


4 komentarze:

 1. Omg ... Zwiastun genialny ... Nie mogę się doczekać następnego rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, nie wiem, czy czytasz komentarze, które się tu pojawiają, skoro przeniosłaś się na Wattpada (nie wiem jak to napisać xd). Jednak zaryzykuję i zostawię po sobie ślad. Może nie będzie zbyt długi, ale chciałabym żebyś przeczytała. c;
  Jak pewnie zauważyłaś, piszę pierwszy komentarz na tym blogu. Jestem tu od niedawna, więc sama rozumiesz.. (:
  Ostatnio bardzo się nudziłam i postanowiłam sprawdzić spis FF z Harry'm. Tak przewijałam i przewijałam, no same nudy albo czytałam.. Wreszcie trafiłam na 'Remember Me'. Aby tu wejść zmusił mnie tytuł. Prosty i na temat.
  Na początku myślałam, gdy strona się ładowała, że może to być kolejny, beznadziejny fanfic o tym, iż Harry miał przyjaciółkę w rodzinnym mieście, a jak poszedł do XFactora, to o niej zapomniał.
  Ale MIŁO mnie zaskoczyłaś! Wszystko w tym opowiadaniu było takie przemyślane, cudowne i ciekawe. Pod każdym rozdziałem czytałam też komentarze zostawione przez innych. Smutno mi było, gdy pod każdą komkiem pisałaś, że nie wiesz, czy będzie HappyEnd. Tak chciałam żeby Hazz był szczęśliwy z Lou i żeby już wszystko było dobrze..
  Ale no nieważne już.. Idźmy dalej! ^^
  Kiedy czytałam wspomnienia Stylesa miałam totalny zaciesz. One były idealne!♥ Jak można być tak cudownym jak Ty? ♥ Się pytam, no.
  Zwastun wspaniały! <33
  Trochę mi smutno, że przeniosłaś się na Wattpada (tak to się pisze? xd), bo tam nie można komentować (a jeśli można, to ja nie mogę.. :c).. No i te wszystkie 'ś' 'ć', itp. mi się nie wyświetlają, ale cóż. Przeżyję!!
  Ważne, że Ty nadal możesz pisać! :)

  Tak, że ten..
  Pozdrawiam ♥,
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukasz spisu?
  chcesz się wybić?
  może poczytać inne blogi?
  Zapraszam do Spis opowiadań o 1D

  OdpowiedzUsuń